Parking na lotnisku

Tanie podróżowanie samolotem – tańszy parking oraz bilety.

Prawdziwi łowcy okazji to osoby, które na każdej podróży są w stanie zaoszczędzić bez utraty na jakości i komforcie. Podpowiadamy, jak podróżować samolotem taniej i gdzie zaparkować przy lotnisku Okęcie za grosze.

 

 

Parking przy lotnisku Chopina. Gdzie zaparkować na lotnisku Okęcie?

Podróżując samolotem, na lotnisku musimy być ze sporym zapasem czasu, dlatego kilka minut doliczone na transport z parkingu na lotnisko nie robi żadnej różnicy. Oczywiście prócz tej związanej z ceną! Za parking znajdujący się 7 minut od terminala lotniska Okęcie można zapłacić nawet kilkadziesiąt złotych mniej za cały postój. Jeśli zastanawiasz się, gdzie zaparkować na lotnisku Chopina, szczególnie rekomendujemy wybierać parkingi z dobrą oceną Internautów, taką jak dozorowany parking – Park & Fly, który w cenie za postój ma także transport wygodnym busem z i na lotnisko, pełne ubezpieczenie, monitoring, a także kilka przywilejów – zniżkę w lotniskowej restauracji czy promocję na nurkowanie w jednym z popularnych kurortów.

Zgodnie z zasadą: “po co przepłacać, skoro nie widać różnicy” zalecamy, nie tylko łowcom okazji wybór parkingu w pobliżu lotniska. Zaoszczędzone w taki sposób pieniądze możemy spożytkować na wyjeździe, kupując dodatkową wycieczkę lub testując lokalne przysmaki.

Bilety lotnicze – czy da się latać tanio?

Wiele osób z utęsknieniem wspomina czasy naprawdę tanich lotów, lecz choć widzimy, że podróże lotnicze zdrożały, wciąż istnieją trasy i terminy, na których możemy sporo zaoszczędzić. Tu rzeczywiście istotną rolę odgrywa czas podróży – osoby, które chcą podróżować taniej, muszą omijać szerokim łukiem długie weekendy czy sierpniowe urlopowe szaleństwo. Wtedy ceny biletów lotniczych wraz z zainteresowaniem odbiorców znacznie drożeją, dlatego warto podróżować w czasie mniej obleganym, co poprawi także komfort samego lotu oraz odpoczynku zagranicą. Szukając lepszych cen biletów, warto nie ograniczać się do najbliższego nam lotniska, gdyż korzystając z bezpiecznego parkingu takiego jak Park & Fly na Okęciu, nie musimy martwić się o pozostawiony pod naszą nieobecność samochód.

Kolejna walizka – czy naprawdę potrzebujemy tyle bagażu?

Na cenę lotu wpływa także ilość i gabaryt naszego bagażu, który szczególnie w okresie letnim można znacznie ograniczyć! Plażując, nie potrzebujemy zbyt wiele, a hotelowy serwis z pewnością dostarczy nam niezbędne kosmetyki i ręczniki. Gdy ceny w Polsce niewiele różnią się od tych w największych europejskich kurortach, bez problemu rzeczy osobiste, czy wodne akcesoria możesz kupić na miejscu. Wygodną i tanią opcją jest zabranie bagażu podręcznego, który jest w cenie biletu – jeśli podróżujesz z dziećmi, im także przysługuje niewielki bagaż.

Tanie podróżowanie to nie tylko opcja dla osób, które nie mają pieniędzy – gdyż dzięki kilku sposobom na oszczędzanie możesz zobaczyć więcej, latać częściej, a na miejscu korzystać z naprawdę niesamowitych atrakcji. Zaoszczędzone na lotach, parkingu czy bagażu pieniądze warto przeliczyć, a swoimi patentami na tanie podróżowanie podzielić się z innymi!

Leave A Comment