Jakie narzędzia internetowe pomogą w znalezieniu tanich biletów lotniczych?

Szukanie tanich biletów lotniczych nie musi być trudne, jeśli skorzystasz z dostępnych w internecie narzędzi. W wielu wypadkach wystarczy raz je uruchomić, by same pracowały na nasze oszczędności. Nie wiesz, jak szukać tanich biletów w sieci? My wiemy i chętnie podzielimy się wiedzą.

Wyszukiwarki biletów – twoi sprzymierzeńcy

Wyszukiwarki biletów lotniczych to jeden z lepszych sposobów na tanie loty. Wystarczy określić skąd, dokąd i kiedy chcemy lecieć, a algorytm szybko znajdzie najlepsze oferty. Ale uwaga – warto być elastycznym, bo nierzadko loty z Gdańska są tańsze niż z Poznania lub odwrotnie. Nawet jeśli doliczymy koszt transferu z domu na lotnisko, taki wybór i tak może być opłacalny.

Media społecznościowe zawsze dobrze poinformowane

Media społecznościowe wiedzą wszystko, a kogo w nich nie ma, ten nie istnieje. W tym przesadnym żarcie jest nieco prawdy, choćby dlatego, że z technicznego punktu widzenia łatwiej umieścić informację na platformie społecznościowej niż stronie internetowej przewoźnika. Warto więc polubić lub zaobserwować linie lotnicze albo biura podróży, których usługami jesteśmy zainteresowani. Jeśli pojawi się nowa informacja, smartfon natychmiast o tym poinformuje.

Aplikacje mobilne

Działają podobnie jak media społecznościowe, tylko… jeszcze szybciej. Dlaczego? Bo każda lukratywna oferta pojawia się najpierw w aplikacji i na stronie internetowej, a dopiero potem operator informuje o niej w mediach społecznościowych. Dzięki aplikacji można dowiedzieć się niemal natychmiast, że opcja loty Warszawa została wzbogacona o kolejne tanie oferty. Oczywiście o ile nie zapomnimy ustawić odpowiednich alertów i powiadomień.

Newslettery

Newslettery przez krótki czas były postrzegane jako archaiczne i firmy zastanawiały się, czy z nich nie zrezygnować. Powód był prosty – newslettery często były brane za spam lub wręcz od razu do niego trafiały.

Dziś wiadomo już, że dobry newsletter różni się od spamu. Przede wszystkim na newsletter trzeba się zapisać, podczas gdy spam pojawia się niezależnie od naszych chęci. Ponadto w newsletterach są tylko ważne i potrzebne informacje, a subskrybenci mają prawo czuć się uprzywilejowani – niektóre oferty skierowane są jedynie do nich.

Chcesz oszczędzać nie tylko na biletach lotniczych? Wypróbuj eSky.pl!

Platforma do planowania podróży eSky.pl to jedna z wielu opcji na wyszukiwanie tanich biletów lotniczych, jakie można znaleźć w internecie. Na eSky.pl można za nie zapłacić w ratach lub skorzystać z opcji płatności odroczonej, co także ułatwia planowanie urlopu. Jednak sam bilet lotniczy to zaledwie jedna ze składowych wszystkich kosztów.

Na eSky.pl można także:

– zarezerwować nocleg w wybranym standardzie – blisko 1,3 mln miejsc noclegowych to wybór między luksusowymi hotelami, apartamentowcami, kwaterami prywatnymi, pensjonatami, kempingami, hostelami i pokojami gościnnymi. Zróżnicowany standard oznacza zróżnicowane ceny – czyli dla każdego coś na miarę potrzeb i możliwości;

– opłacić ubezpieczenie podróżne oraz ubezpieczenie na wypadek konieczności rezygnacji z podróży lub przerwania jej w trakcie – po raz kolejny do głosu dochodzą atrakcyjne ceny i bardzo szeroki zakres usług.

Na platformie eSky można też znaleźć zakładkę Okazje. Tu skrywają się prawdziwe perełki – oferty lotów w bardzo atrakcyjnych cenach i to wcale nie last minute.

Leave A Comment