evisa

Jak sprawdzić status e-wizy?

Evisa Express to nowoczesny i sprawdzony portal wizowy, dzięki któremu można szybko, bezpiecznie i w atrakcyjnej cenie załatwić wizę do wielu krajów, w których jest ona wymagana. Już od teraz nie trzeba się bać wyjazdu do krajów mniej popularnych.

Nie należy się obawiać, iż nasze dokumenty będą nieprawidłowe lub nieaktualne. Dodatkowo, w każdej chwili możesz sprawdzić na jakim etapie są stówkę dokumenty.

Jak sprawdzić status e-wizy? W jaki sposób dowiesz się, że jesteś już szczęśliwym posiadaczem wymaganego dokumenty do kraju do którego się wybierasz? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poniżej.

Wybierasz się do takich krajów jak: Arabia Saudyjska, Australia, Indie, Kanada, Etiopia, Oman czy Stany Zjednoczone? Chcesz szybko i skutecznie uzyskać wizę bez zbędnej zwłoki?

Nasz portal umożliwia swoim klientom otrzymanie wizy na adres mailowy w błyskawicznym tempie. Dzięki nam złożyć wniosek w prawidłowy sposób oraz szybko otrzymasz wymagany dokument, dzięki któremu bez problemu wjedziesz do konkretnego państwa.

Jak sprawdzić status e-wizy?

Wchodząc na nasz portal, po prawej stronie na gorze widnieje menu. Rozwiń je i kliknij zarejestruj się. W ten sposób utworzysz na naszej stronie swoje indywidualne konto, dzięki któremu w każdej chwili sprawdzisz na jakim etapie jest złożony przez Ciebie wniosek wizowy.

Gdy wpiszesz wymagane dane, utworzysz login i hasło – otrzymasz na podany w rejestracji adres mailowy link w celu potwierdzenia utworzenia konta.

Gdy konto zostanie potwierdzone możesz śmiało z niego korzystać. Zaloguj się na utworzony przez siebie profil. Wybierz kraj do którego planujesz podróż oraz krok po kroku wypełnij wniosek w celu uzyskania wizy. Po opłaceniu wizy, na bieżąco śledź status swoich dokumentów.

Na swoim koncie bowiem przy złożonym wniosku będzie widniała informacja, na jakim etapie jest Twój dokument. Gdy pomyślnie zostaną Ci przyznana wiza, od razu otrzymasz dokument na wskazany e-mail.

Pomoc

Nie wiesz jak wypełnić wniosek? Masz pytania pub potrzebujesz porady w konkretnej sprawie? Skorzystaj z naszej zakładki „kontakt”. Zgłoś się do naszych ekspertów za pośrednictwem wskazanego tam numeru telefonu ( infolinia czynna przez 5 dni w tygodniu od 8 do 16) lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Nasi fachowcy szybko odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania oraz w na każdym etapie pomogą Państwu z określonymi formalnościami lub powstałymi nieoczekiwanie problemami.

Zapraszamy do skorzystania z naszego portalu. Sprawdź sam jak szybko i bezproblemowo staniesz się posiadaczem wizy do konkretnego kraju. Bez wychodzenia z domu, bezproblemowo, szybko, sprawnie i z pomocą najlepszych oraz doświadczonych fachowców.

Dodatkowo, na naszych portalu znajdziesz również sporo artykułów, które dotyczą aktualnych problemów w branży podróżniczej oraz ciekawostki, które zainteresują wielu turystów. Portal przyjazny każdemu. Łatwy w obsłudze, czytelny i niezwykle intuicyjny. Przekonaj się sam jakie to proste. Zapraszamy do wypełnienia wniosku już dziś.

Leave A Comment